“AJ Power” profesionālā komanda sadarbībā ar pasaulē atzītiem saules paneļu un invertoru ražotajiem, izstādēs "ComfortHome 2020" un "Lauksaimniecības un meža tehnika 2020" piedāvās uzzināt visu par saules paneļu darbību un uzstādīšanas procesu.

Mūsu piedāvātie saules paneļi ir pielāgoti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un pieejami gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem, ņemot vērā individuālos enerģijas patēriņa paradumus.

Klātienē varēsiet saņemiet arī konsultācijas pie “AJ Power” pieredzējušajiem enerģētikas ekspertiem un sertificētiem speciālistiem.

Izmantojiet saules enerģijas priekšrocības Latvijā un palieliniet savu neatkarību no citiem enerģijas resursiem, kā arī ietaupiet uz svārstīgajām elektrības cenām.

Mūsu piedāvājums izstādēs:

  • Melni monokristāliskie saules paneļi, kas pielāgoti Latvijas klimatam;
  • Apsekošana klātienē, aprēķini un individuāls tehniskais risinājums;
  • Profesionāla enerģētikas projekta vadība no projekta sākuma līdz beigām;
  • Iekļauta projektēšana, dokumentācijas sagatavošana un saskaņošana;
  • Saules paneļu garantija - 25 gadi;
  • Garantijas serviss.

"ComfortHome" 2.-4. oktobrī. Izstāde piedāvās jaunāko produktu prezentācijas, apkures, siltumapgādes, energoefektivitātes, siltināšanas un apdares risinājumus, gudrās mājas un komforta tehnoloģijas, kā arī būvniecības profesionāļu konsultācijas par būvniecības un remonta risinājumiem, materiāliem, tehnoloģijām un inovācijām, gudro māju sistēmām. Salīdzini, izvēlies un dari!

Uzzināt vairāk


"Lauksaimniecības un meža tehnika 2020" 8.-10. oktobrī. Starptautiskā lauksaimniecības un mežsaimniecības, infrastruktūras uzlabošanas un lauku celtniecības izstāde. Tehnika un tehnoloģijas – tehnikas jaunumi, tehnoloģiju inovācijas, labākā pieredze un risinājumi. Izglītojošā programma – viss aktuālais vienuviet, semināri un diskusijas, pieredzes apmaiņa, atziņas un padomi nākamajai sezonai.

Uzzināt vairāk