Projekti

Sociālā atbildība

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas pašu spēkiem un līdzekļiem ir audzis un lolots, pateicoties mūsu vēlmei radīt labāku Latvijas valsti ne tikai mums, mūsu klientiem un tuvajiem, bet visai Latvijas sabiedrībai, tāpēc uzskatām par savu pienākumu atbalstīt arī citus.

Projekti

Mākslas instalācija “Globālās sasilšanas templis”

2021. gada jūnijā Rīgas centrā, Esplanādē tika atklāts tēlnieka Aigara Bikšes veidots pilsētvides objekts "Globālās sasilšanas templis". Tas veltīts mūsdienu klimata pārmaiņu problēmām, kas satrauc lielu sabiedrības daļu. Pilsētvides objekts kalpo kā mūsdienīgs templis šai tēmai, kas šobrīd asi ietekmē gan politiskus notikumus, gan ekonomiskus lēmumus, gan arī ražošanas nozari.

Jebkura aktivitāte, kas veicina sabiedrības izpratni par klimata pārmaiņām ir vērtējama pozitīvi, jo tā tuvina mūs Latvijas klimatneitralitātes mērķu sasniegšanai. Aigara Bikšes projektu atbalstām, jo tas ļauj ikvienam labāk izprast klimata pārmaiņu ietekmi un dara to atraktīvā veidā, veicinot cilvēku interesi un palīdz aizdomāties par to, ko mēs katrs varam mainīt savā ikdienā, lai mazinātu klimata pārmaiņas.

Atbalsts A. Bikšes skulptūras “Mediķi Pasaulei” īstenošanā

Pateicoties par veselības aprūpē strādājošo nesavtīgo darbu trīs mēnešus ilgušajā ārkārtējās situācijas periodā, kā arī aicinot cilvēkus aizdomāties par mediķu lomu sabiedrībā, 16.06.2020. pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Rīgā atklāta tēlnieka Aigara Bikšes izgatavota vērienīga skulptūra "Mediķi pasaulei". Mākslinieka ideja dažās nedēļās pārauga sabiedriskā iniciatīvā, kurā ar dažāda veida palīdzību iesaistījās aptuveni 20 uzņēmumi un organizācijas.

Tas, cik liela ir medicīnas personāla nozīme cīņā pret Covid-19 izplatīšanos, nav aprakstāms vārdos. Šie cilvēki pašaizliedzīgi strādāja garas stundas, lai parūpētos par sabiedrības drošību un arī mēs vēlamies, lai mediķi zina, ka sabiedrība to redz un novērtē. Jūtamies pagodināti iesaistīties un atbalstīt šāda unikāla projekta īstenošanu, tādējādi akcentējot mediķu būtisko lomu sabiedrībā. #MediķiPasaulei #MedicsToTheWorld

Latvijas Olimpiskās komandas „Tokija 2020” oficiālais partneris

AJ Power 2019. gada janvārī uzsāk sadarbību ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), kļūstot par Latvijas Olimpiskās komandas „Tokija 2020” oficiālo partneri. AJ Power kā partneris līdzdarbosies dažādu Latvijas Olimpiskās komitejas pasākumu realizēšanā, atbalstot to norisi un komunikāciju plašākai auditorijai.

Fonda „Mākslai vajag telpu” skaņuplate

2018. gada vasarā fonda „Mākslai vajag telpu” (MTV) Vasaras mājā norisinājās izstāžu cikls „Skaņai vajag mākslu”, kas bija starpdisciplinārs mākslas projekts, kurā tika aktualizēta mūzikas un vizuālās mākslas simbiozes nozīmība, kā arī prožektoru gaismā tika celts 20. gadsimta otrās puses mākslas mantojums. 2019. gada decembrī fonds MVT ar AJ Power atbalstu izdeva skaņuplati, kurā iekļautas visas muzikālās kompozīcijas, ko radīja mūziķi mākslas projekta ietvaros.
„Skaņai vajag mākslu” bija unikāls laikmetīgās mākslas projekts, kas reflektēja par vizuālās mākslas mantojumu, savienojot vizuālo mākslu ar mūziku un scenogrāfiju. Mēs ticam, ka savstarpēja sadarbība ir tā, kas veicina jaunu vērtību rašanos. Jūtamies pagodināti atbalstīt šāda unikāla projekta īstenošanu, tādējādi akcentējot Latvijas bagātīgo vizuālās mākslas mantojumu un paplašinot latvisko identitāti.

X Krasta mačs

AJ Power atbalsta basketbola kluba „VEF Rīga” rīkoto diennakts basketbola turnīru „Krastu mačs”. Šogad pirmo reizi „Krastu mača” ietvaros tika vākti līdzekļi teorētiskām un praktiskām nodarbībām par drošu atpūtu pie ūdens Rīgas skolu un sporta skolu audzēkņiem. Katrs punkts, kas tika gūts 2019. gada „Krastu mača” basketbola spēlēs, pārvērtās 2 eiro ziedojumā un tika novirzīts bērnu un jauniešu izglītošanai par drošību ūdenī un pie tā. Turnīrā kopā tika gūts 2301 punkts, tātad šim mērķim biedrībai „Peldēt droši” tika ziedoti 4602 eiro.

Atbalsts Latvijas Bērnu fondam

Mūsu lielākais gandarījums ir iespēja atbalstīt un sagādāt prieku citiem, tāpēc Ziemassvētkos ziedojam līdzekļus „Latvijas bērnu fonds”, pilnībā sedzot izmaksas vienai vasaras atpūtas un rehabilitācijas nometnei bērniem ar īpašām vajadzībām, vardarbībā cietušajiem un bērniem no audžu, aizbildņu, maznodrošinātām ģimenēm. Katru gadu visā Latvijā tiek organizētas vidēji 20 šādas vasaras nometnes; katrā no tām piedalās 25 bērni. Bērni nometņu laikā iepazīst jaunus draugus, patstāvību, pārvar savu nedrošību un bailes atrasties ārpus mājas bez vecāku atbalsta. Tādējādi šādas nometnes nav tikai atpūta ar pilnvērtīga satura apguvi kvalificētu speciālistu uzraudzībā, bet arī iespēja bērniem mācīties kļūt pēc iespējas patstāvīgākiem turpmākajā dzīvē.