Projekti

Sociālā atbildība

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas pašu spēkiem un līdzekļiem ir audzis un lolots, pateicoties mūsu vēlmei radīt labāku Latvijas valsti ne tikai mums, mūsu klientiem un tuvajiem, bet visai Latvijas sabiedrībai, tāpēc uzskatām par savu pienākumu atbalstīt arī citus.

Projekti

Labdarības maratons “Dod pieci!” 2023

Iesaistījāmies labdarības maratonā “Dod pieci!”, jo nespējam palikt malā. Katrs bērns un jaunietis ir pelnījis iespēju piepildīt savus sapņus, neatkarīgi no apstākļiem un vides kurā tie atrodas, jo arī viņi ir pelnījuši drošāku un veselīgāku nākotni. “AJ Power” iesaistījās kā labdarības maratona norises partneris un nodrošināja arī nepieciešamo elektroenerģiju labdarības maratona norisei. Labdarības maratonā “Dod pieci!” saziedoti 451 189 eiro riskam pakļautu bērnu un jauniešu atbalstam.

Miljons sveču grupu mājai

Atbalstot projektu “Miljons sveču grupu mājai”, esam ziedojuši 13 000 EUR un palīdzējuši spert soli tuvāk sapnim – mājas izveidei jauniešiem ar attīstības traucējumiem. Biedrības paspārnē cilvēki ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem dienas centrā darina sveces, lai īstenotu savu sapņu projektu par jaunas grupu mājas būvniecību. Mums ar projekta autoriem ir izveidojusies sirsnīga draudzība un esam apņēmības pilni šo projektu atbalstīt arī turpmāk.

Labdarības maratons “Dod pieci!” 2022

Solidarizējoties ar ukraiņu tautu, kas Krievijas sāktā kara dēļ spiesta doties bēgļu gaitās, "Dod pieci!" aicināja sabiedrību atbalstīt Latvijā nonākušos ukraiņu bērnus. Atbalstot labdarības maratona "Dod pieci!" tēmu un palīdzības sniegšanu ukraiņu bēgļu bērniem Latvijā, enerģētikas uzņēmumu grupa “AJ Power” nodrošināja nepieciešamo elektroenerģiju labdarības maratona norisei. Sabiedrisko mediju labdarības maratonā "Dod pieci!" 2022. gadā tika saziedoti 804 384 eiro, kuri tiks novirzīti Ukrainas bērnu atbalstam Latvijā.

Atbalsts atpūtas laukuma “Saules Parks” izveidē

Ar “AJ Power” atbalstu 2022. gada vasarā Dobeles centrā atklāts mūsdienīgs un augstākās kvalitātes standartiem atbilstošs multifunkcionāls atpūtas laukums “Saules Parks”. Atpūtas laukums tapis par ziedojumiem, un to atbalstīja arī virkne vietējo uzņēmumu, ziedojot savu laiku, darbu, zināšanas, materiālus un protams, finansiālos līdzekļus. Esam gandarīti, ka spējām palīdzēt šī mērķa īstenošanā un izveidot bērnu un jauniešu vajadzībām atbilstošu atpūtas laukumu, kur tagad dobelniekiem pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. 

XIII Krastu mačs

2022. gada “Krastu mačs” tika aizvadīts Ukrainas zīmē – pirmo reizi komandu krekli nomainīja savas krāsas no melnbaltiem uz zili dzelteniem, spēles nebija krastam pret krastu, bet abiem krastiem par Ukrainu, un visi mačā savāktie punkti tika dubultoti, pārvērsti eiro un ziedoti Ukrainas atbalstam. Pēc 13 Krastu mačiem jeb vairāk kā 300 stundām basketbola, kopvērtējuma rezultāts ir 8 pret 5 par labu Daugavas labajam krastam. Priecājamies, ka esam šī zīmīgā notikuma draugu lokā kā spēcīgs vietējais uzņēmums. #StandWithUkraine

Mākslas festivāls Cēsis 2022

Mākslas festivāls "Cēsis", piedāvā vienuviet piedzīvot plašu mākslas notikumu klāstu: mūzikas koncertus, vizuālās mākslas izstādes, audiovizuālas performances, teātra izrādes un kino. Festivāls norisinās jau sešpadsmito reizi, kas mākslas baudītājus vienmēr priecē ar spilgtu kultūras programmu. Esam gandarīti, ka uzņēmumu grupai “AJ Power” ir iespēja atbalstīt Cēsu Mākslas festivālu, kas ir viens no augstvērtīgākajiem notikumiem Latvijas mākslas un kultūras dzīvē. Cēsu Mākslas festivāls strādā pie Latvijas kultūras izaugsmes un ilgtspējības. Tādēļ priecājamies, ka esam šī festivāla draugu lokā kā spēcīgs vietējais uzņēmums.

Biznesa ilgtspējas padome

Dažādu nozaru Latvijas izcelsmes uzņēmumu vadītāji izveidojuši Biznesa ilgtspējas padomi, lai apmainītos zināšanām, padziļinātu izpratni par ilgtspēju un kopīgi veidotu ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Biznesa ilgtspējas padomes dalībniekus vieno atbalsts globālajiem 2050. gada klimatneitralitātes centieniem, Apvienoto Nāciju Organizācijas Ilgtspējīgas attīstības mērķiem un vēlme veicināt ilgtspējīga biznesa kultūras veidošanu Latvijā. Parakstītā vienošanās ietver apņemšanos izvirzīt skaidrus ilgtspējas mērķus un rīcības virzienus savu uzņēmumu ietvaros.

Mākslas festivāls Cēsis 2021

No 10. jūlija līdz 15. augustam Cēsīs norisinājās piecpadsmitais Cēsu Mākslas festivāls, kas veltīts mītiem un rituāliem. Mākslas festivāls ‘’Cēsis’’ piedāvā vienuviet piedzīvot plašu mākslas notikumu klāstu: mūzikas koncertus, vizuālās mākslas izstādes, teātra izrādes un kino. Programmā iekļautas gan tādas mākslas norises, kas skatītāju atzinību jau guvušas Rīgā, gan pilnīgi jauni un speciāli festivālam radīti darbi. Festivāla laikā Cēsu pilsēta un tās reģions kļūst par aktīvu kultūras centru gan apkaimes iedzīvotājiem, gan skatītājiem no Rīgas un ārzemēm. Cēsu Mākslas festivāls strādā pie Latvijas kultūras izaugsmes un ilgtspējības. Tādēļ priecājamies, ka esam šī festivāla draugu lokā kā spēcīgs vietējais uzņēmums.