Projekti

Sociālā atbildība

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas pašu spēkiem un līdzekļiem ir audzis un lolots, pateicoties mūsu vēlmei radīt labāku Latvijas valsti ne tikai mums, mūsu klientiem un tuvajiem, bet visai Latvijas sabiedrībai, tāpēc uzskatām par savu pienākumu atbalstīt arī citus.

Projekti

Atbalsts atpūtas laukuma “Saules Parks” izveidē

Ar “AJ Power” atbalstu 2022. gada vasarā Dobeles centrā atklāts mūsdienīgs un augstākās kvalitātes standartiem atbilstošs multifunkcionāls atpūtas laukums “Saules Parks”. Atpūtas laukums tapis par ziedojumiem, un to atbalstīja arī virkne vietējo uzņēmumu, ziedojot savu laiku, darbu, zināšanas, materiālus un protams, finansiālos līdzekļus. Esam gandarīti, ka spējām palīdzēt šī mērķa īstenošanā un izveidot bērnu un jauniešu vajadzībām atbilstošu atpūtas laukumu, kur tagad dobelniekiem pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. 

XIII Krastu mačs

2022. gada “Krastu mačs” tika aizvadīts Ukrainas zīmē – pirmo reizi komandu krekli nomainīja savas krāsas no melnbaltiem uz zili dzelteniem, spēles nebija krastam pret krastu, bet abiem krastiem par Ukrainu, un visi mačā savāktie punkti tika dubultoti, pārvērsti eiro un ziedoti Ukrainas atbalstam. Pēc 13 Krastu mačiem jeb vairāk kā 300 stundām basketbola, kopvērtējuma rezultāts ir 8 pret 5 par labu Daugavas labajam krastam. Priecājamies, ka esam šī zīmīgā notikuma draugu lokā kā spēcīgs vietējais uzņēmums. #StandWithUkraine

Mākslas festivāls Cēsis 2022

Mākslas festivāls "Cēsis", piedāvā vienuviet piedzīvot plašu mākslas notikumu klāstu: mūzikas koncertus, vizuālās mākslas izstādes, audiovizuālas performances, teātra izrādes un kino. Festivāls norisinās jau sešpadsmito reizi, kas mākslas baudītājus vienmēr priecē ar spilgtu kultūras programmu. Esam gandarīti, ka uzņēmumu grupai “AJ Power” ir iespēja atbalstīt Cēsu Mākslas festivālu, kas ir viens no augstvērtīgākajiem notikumiem Latvijas mākslas un kultūras dzīvē Cēsu Mākslas festivāls strādā pie Latvijas kultūras izaugsmes un ilgtspējības. Tādēļ priecājamies, ka esam šī festivāla draugu lokā kā spēcīgs vietējais uzņēmums.

Biznesa ilgtspējas padome

Dažādu nozaru Latvijas izcelsmes uzņēmumu vadītāji izveidojuši Biznesa ilgtspējas padomi, lai apmainītos zināšanām, padziļinātu izpratni par ilgtspēju un kopīgi veidotu ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Biznesa ilgtspējas padomes dalībniekus vieno atbalsts globālajiem 2050. gada klimatneitralitātes centieniem, Apvienoto Nāciju Organizācijas Ilgtspējīgas attīstības mērķiem un vēlme veicināt ilgtspējīga biznesa kultūras veidošanu Latvijā. Parakstītā vienošanās ietver apņemšanos izvirzīt skaidrus ilgtspējas mērķus un rīcības virzienus savu uzņēmumu ietvaros.

Mākslas festivāls Cēsis 2021

No 10. jūlija līdz 15. augustam Cēsīs norisinājās piecpadsmitais Cēsu Mākslas festivāls, kas veltīts mītiem un rituāliem. Mākslas festivāls ‘’Cēsis’’ piedāvā vienuviet piedzīvot plašu mākslas notikumu klāstu: mūzikas koncertus, vizuālās mākslas izstādes, teātra izrādes un kino. Programmā iekļautas gan tādas mākslas norises, kas skatītāju atzinību jau guvušas Rīgā, gan pilnīgi jauni un speciāli festivālam radīti darbi. Festivāla laikā Cēsu pilsēta un tās reģions kļūst par aktīvu kultūras centru gan apkaimes iedzīvotājiem, gan skatītājiem no Rīgas un ārzemēm. Cēsu Mākslas festivāls strādā pie Latvijas kultūras izaugsmes un ilgtspējības. Tādēļ priecājamies, ka esam šī festivāla draugu lokā kā spēcīgs vietējais uzņēmums.

XII “Krastu mačs”

AJ Power turpina atbalstīt diennakts basketbola turnīru “Krastu mačs”. Tā dalībnieki ir divas komandas – Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. “Krastu mačs” notika “Rīgas vasara 2021” ietvaros un atzīmējot Rīgas ostas 821. gadadienu. 24 stundu garumā starp abiem Daugavas krastiem pavisam tiek nospēlētas 24 spēles starp 48 komandām. “Krastu maču” tradicionāli pavada plaša kultūras programma. Pirms basketbola maratona notiek bumbas triekšanas grozā no augšas konkurss "AJ POWER SLAM DUNK KONKURSS" ar Latvijas un ārvalstu labāko dankeru līdzdalību.

Mākslas instalācija “Globālās sasilšanas templis”

2021. gada jūnijā Rīgas centrā, Esplanādē tika atklāts tēlnieka Aigara Bikšes veidots pilsētvides objekts "Globālās sasilšanas templis". Tas veltīts mūsdienu klimata pārmaiņu problēmām, kas satrauc lielu sabiedrības daļu. Pilsētvides objekts kalpo kā mūsdienīgs templis šai tēmai, kas šobrīd asi ietekmē gan politiskus notikumus, gan ekonomiskus lēmumus, gan arī ražošanas nozari.

Jebkura aktivitāte, kas veicina sabiedrības izpratni par klimata pārmaiņām ir vērtējama pozitīvi, jo tā tuvina mūs Latvijas klimatneitralitātes mērķu sasniegšanai. Aigara Bikšes projektu atbalstām, jo tas ļauj ikvienam labāk izprast klimata pārmaiņu ietekmi un dara to atraktīvā veidā, veicinot cilvēku interesi un palīdz aizdomāties par to, ko mēs katrs varam mainīt savā ikdienā, lai mazinātu klimata pārmaiņas.

Atbalsts A. Bikšes skulptūras “Mediķi Pasaulei” īstenošanā

Pateicoties par veselības aprūpē strādājošo nesavtīgo darbu trīs mēnešus ilgušajā ārkārtējās situācijas periodā, kā arī aicinot cilvēkus aizdomāties par mediķu lomu sabiedrībā, 16.06.2020. pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Rīgā atklāta tēlnieka Aigara Bikšes izgatavota vērienīga skulptūra "Mediķi pasaulei". Mākslinieka ideja dažās nedēļās pārauga sabiedriskā iniciatīvā, kurā ar dažāda veida palīdzību iesaistījās aptuveni 20 uzņēmumi un organizācijas.

Tas, cik liela ir medicīnas personāla nozīme cīņā pret Covid-19 izplatīšanos, nav aprakstāms vārdos. Šie cilvēki pašaizliedzīgi strādāja garas stundas, lai parūpētos par sabiedrības drošību un arī mēs vēlamies, lai mediķi zina, ka sabiedrība to redz un novērtē. Jūtamies pagodināti iesaistīties un atbalstīt šāda unikāla projekta īstenošanu, tādējādi akcentējot mediķu būtisko lomu sabiedrībā. #MediķiPasaulei #MedicsToTheWorld